Het Bestuur | Van KBO Wateringen

Bestuursleden KBO Wateringen

 Voorzitter

AnneliesvdHee-1Mevrouw A.E.M. (Annelies) van der Hee-Lammers

Santiagosingel 24, 2548 HN ‘s-Gravenhage

E-mail: annelies.van.der.hee@kbowateringen.nl

of voorzitter@kbowateringen.nl

Telnr: 0174-295294  Mobiel: 06-18493784

 

Vice-Voorzitter

Vis TheoP1040274abDe heer Th.L. (Theo) Vis

Noordweg 40, 2291 EE Wateringen

E-mail: theo.vis@kbowateringen.nl

Telnr. 0174-293008  Mobiel: 06-21530304

 

Secretaris

Dick Kraaijenbrink2015De heer D. (Dick) Kraaijenbrink

Gaelstraat 17, 2291 SG Wateringen

E-mail: dick.kraaijenbrink@kbowateringen.nl

of secretaris@kbowateringen.nl

Telnr: 0174-293038  Mobiel: 06-51504571

 

Penningmeester

Hans Vollering1De heer J.J. (Hans) Vollering

Andriessenlaan 62, 2692 CE ‘s-Gravenzande

E-mail: hans.vollering@kbowateringen.nl

of penningmeester@kbowateringen.nl

Mobiel: 06-37437880

 

Redactie Nieuwsbrief

thea bekkers2_ppMevrouw Th.M. (Thea) van Gogh-Bekkers

v.d. Kerckhovestraat 3, 2291 RE Wateringen

E-mail: thea.van.gogh@kbowateringen.nl

of  redactie@kbowateringen.nl 

Telnr. 0174-294899  Mobiel 06-54948214

 

Ledenadministratie

Etty de koka20151101_140017Mevrouw E. (Etty) de Kok-Gertenaar

Mommastraat 19, 2291 RR Wateringen

Email: etty.de.kok@kbowateringen.nl

of  ledenadministratie@kbowateringen.nl

Telnr. 0174-785167 Mobiel: 06-24555202

 

Inlichtingen over  vacatures bij de secretaris of de voorzitter

 

Commissieleden KBO Wateringen

 

Commissie Bridge

Algemeen e-mailadres bridge@kbowateringen.nl

Jan de KokDe heer J. (Jan) de Kok

Mommastraat 19, 2291 RR Wateringen

E-mail:  jan.de.kok@kbowateringen.nl

Mobiel: 06-24137579

 

 Etty de koka20151101_140017Mevrouw E. (Etty) de Kok-Gertenaar

Mommastraat 19, 2291 RR Wateringen

Email: etty.de.kok@kbowateringen.nl

Telnr. 0174-785167 Mobiel: 06-24555202

 

Dick Kraaijenbrink2015De heer D. (Dick) Kraaijenbrink

Gaelstraat 17, 2291 SG Wateringen

E-mail: dick.kraaijenbrink@kbowateringen.nl

Telnr. 0174-293038  Mobiel: 06-51504571

Commissie Klaverjas

Algemeen e-mailadres klaverjas@kbowateringen.nl

Dick Kraaijenbrink2015De heer D. (Dick) Kraaijenbrink

Gaelstraat 17, 2291 SG Wateringen

E-mail: dick.kraaijenbrink@kbowateringen.nl

Telnr. 0174-293038  Mobiel: 06-51504571

 

chrisdegier1aDe heer C. (Chris) de Gier

Telnr.

E-mail: Chris.de.gier@kbowateringen.nl

 

 

Piet EijgermansDe heer P.(Piet) Eijgermans

Telnr. 0174-292059

E-mail: piet.eijgermans@kbowateringen.nl

 

Ton Eijgermans DSC_7724Mevrouw T.(Tonnie) Eijgermans

Telnr. 0174-292059

E-mail: tonnie.eijgermans@kbowateringen.nl

 

Commissie Biljart

Algemeen e-mailadres: biljart@kbowateringen.nl

Heinkopie

De heer Hein Straathof

Telnr. 0174-296379

 

 

Vis TheoP1040274abDe heer Theo Vis 

Telnr. 0174-293008

E-mail:

 

Commissie Creatief

Algemeen e-mailadres: creatief@kbowateringen.nl

 

 Commissie Uit Goed Voor U

Algemeen e-mailadres: uit@kbowateringen.nl

De heer M.P.A. (Martin) Olsthoorn

De Witte Emile 25, 2291 JT Wateringen

E-mail: martin.olsthoorn@kbowateringen.nl

Telnr. 0174-294435

 

Mevr. Coby van der Knaap

Kerklaan 28 C, 2291 CH Wateringen

E-mail: coby.vanderknaap@kbowateringen.nl

Telnr. 0174-294163

 

Vis TheoP1040274abDe heer Th.L. (Theo) Vis

Noordweg 40, 2291 EE Wateringen

E-mail: theo.vis@kbowateringen.nl

Telnr. 0174-293008  Mobiel: 06-21530304

 

Mulder Joke P1040281abMevr. Joke Mulder

Pr. Hendrikstraat 85, 2291 EP Wateringen

E-mail: joke.mulder@kbowateringen.nl

Telnr. 0174-298727

 

 

Commissie Ouderenadvies (belangenbehartiging)

AnneliesvdHee-1Algemeen e-mailadres: belangen@kbowateringen.nl

Mevrouw A.E.M. (Annelies) van der Hee-Lammers

E-mail: annelies.van.der.hee@kbowateringen.nl

Telnr. 0174-295294  Mobiel: 06-18493784

 

 

Vrijwillige Ouderen Adviseur

foto Petra rouss1Algemeen e-mailadres: voa@kbowateringen.nl

Mevrouw P. (Petra) Rouss

Telnr. 0174 -298075 of p.rouss@kpnplanet.nl

E-mail: voa@kbowateringen.nl

 

Webmaster

Algemeen e-mail adres:  webmaster@kbowateringen.nl

De heer G.H. (Gerard) Meijer

Telnr. 070 – 5118634 of 06-10919254

E-mail: gh.meijer@kbowateringen.nl

[ In totaal 1.109 maal bekeken, vandaag 1 maal ]
WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann