Het Bestuur | Van KBO Wateringen

Bestuursleden KBO Wateringen

Voorzitter

Mevrouw A.E.M. (Annelies) van der Hee-Lammers

Santiagosingel 24, 2548 HN ‘s-Gravenhage

E-mail: annelies.van.der.hee@kbowateringen.nl

of voorzitter@kbowateringen.nl

Tel: 0174-295294  Mobiel: 06-18493784

Vice-voorzitter

Vis TheoP1040274abDe heer Th.L. (Theo) Vis

Noordweg 40, 2291 EE Wateringen

E-mail: theo.vis@kbowateringen.nl

Tel. 0174-293008  Mobiel: 06-21530304

 

Secretaris

Dick Kraaijenbrink2015De heer D. (Dick) Kraaijenbrink

Gaelstraat 17, 2291 SG Wateringen

E-mail: dick.kraaijenbrink@kbowateringen.nl

of secretaris@kbowateringen.nl

Tel: 0174-293038  Mobiel: 06-51504571

Penningmeester

Hans Vollering1

De heer J.J. (Hans) Vollering

Andriessenlaan 62, 2692 CE ‘s-Gravenzande

E-mail: hans.vollering@kbowateringen.nl

of penningmeester@kbowateringen.nl

Mobiel: 06-37437880

Ledenadministratie

Etty de koka20151101_140017

Mevrouw E. (Etty) de Kok-Gertenaar

Mommastraat 19, 2291 RR Wateringen

E-mail: etty.de.kok@kbowateringen.nl

of  ledenadministratie@kbowateringen.nl

Tel. 0174-785167 Mobiel: 06-24555202

Uit goed voor u

De heer M.P.A. (Martin) Olsthoorn

De Witte Emile 25, 2291 JT Wateringen

E-mail: martin.olsthoorn@kbowateringen.nl

Tel. 0174-287431 Mobiel: 06-38191224

 

Lid

Corrie van Rossum

Mevrouw C.H.M. (Corrie) van Rossum-Broch

Pieter van der Plasstraat 10, 2291 SE Wateringen

E-mail: corrie.van.rossum@kbowateringen.nl

Tel. 0174-292168 Mobiel: 06-49594140

 

Inlichtingen over vacatures bij de secretaris of de voorzitter

 

Commissieleden KBO Wateringen

Commissie Bridge

Algemeen e-mailadres bridge@kbowateringen.nl

Jan de KokDe heer J.L.A.M. (Jan) de Kok

Mommastraat 19, 2291 RR Wateringen

E-mail:  jan.de.kok@kbowateringen.nl

Tel. 0174-785167 Mobiel: 06-38404547

 

Etty de koka20151101_140017Mevrouw E. (Etty) de Kok-Gertenaar

Mommastraat 19, 2291 RR Wateringen

E-mail: etty.de.kok@kbowateringen.nl

Tel. 0174-785167 Mobiel: 06-24555202

 

De heer C.W.J. (Kees) Grolleman

Endezant 47, 2285 LH Rijswijk

E-mail: kees.grolleman@kbowateringen.nl

Tel. 070-3106586  Mobiel: 06-45428127

 

Commissie Klaverjas

Algemeen e-mailadres klaverjas@kbowateringen.nl

De heer M.P.A. (Martin) Olsthoorn

De Witte Emile 25, 2291 JT Wateringen

E-mail: martin.olsthoorn@kbowateringen.nl

Tel. 0174-287431 Mobiel 06-38191224

 

Mevrouw H. (Hilda) Pool

Van Doornicksingel 46, 2291 RH Wateringen

E-mail: hilda.pool@kbowateringen.nl

Tel. 0174-292024 Mobiel: 06-

 

De heer P. (Piet) Pool

Van Doornicksingel 46, 2291 RH Wateringen

E-mail: piet.pool@kbowateringen.nl

Tel. 0174-292024 Mobiel: 06-

 

Commissie Biljart

Algemeen e-mailadres: biljart@kbowateringen.nl

Vis TheoP1040274abDe heer Th.L. (Theo) Vis

Noordweg 40, 2291 EE Wateringen

E-mail: theo.vis@kbowateringen.nl

Tel. 0174-293008  Mobiel: 06-21530304

 

De heer C. (Cees) Duynisveld

Wilhelminastraat 17, 2291 TX Wateringen

E-mail: cees.duijnisveld@kbowateringen.nl

Tel. 0174-296821 Mobiel: 06-10770400

 

Redactiecommissie Nieuwsbrief

Algemeen e-mailadres: redactie@kbowateringen.nl

thea bekkers2_ppMevrouw Th.M. (Thea) Bekkers

V.d. Kerckhovestraat 3, 2291 RE Wateringen

E-mail: thea.bekkers@kbowateringen.nl

Tel. 0174-294899  Mobiel 06-54948214

 

De heer P. (Piet) Pool

Van Doornicksingel 46, 2291 RH Wateringen

E-mail: piet.pool@kbowateringen.nl

Tel. 0174-292024 Mobiel: 06-

 

Commissie Uit Goed Voor U

Algemeen e-mailadres: uit@kbowateringen.nl

De heer M.P.A. (Martin) Olsthoorn

De Witte Emile 25, 2291 JT Wateringen

E-mail: martin.olsthoorn@kbowateringen.nl

Tel. 0174-287431 Mobiel 06-38191224

 

Mevr. J.A.M. (Coby) van der Knaap

Kerklaan 28 C, 2291 CH Wateringen

E-mail: coby.vanderknaap@kbowateringen.nl

Tel. 0174-294163

 

Vis TheoP1040274abDe heer Th.L. (Theo) Vis

Noordweg 40, 2291 EE Wateringen

E-mail: theo.vis@kbowateringen.nl

Tel. 0174-293008  Mobiel: 06-21530304

Mulder Joke P1040281abMevr. J.M.F (Joke) Mulder

Pr. Hendrikstraat 85, 2291 EP Wateringen

E-mail: joke.mulder@kbowateringen.nl

Tel. 0174-298727

 

Commissie Creatief

Algemeen e-mailadres: creatief@kbowateringen.nl

 

Commissie Ouderenadvies (belangenbehartiging)

Algemeen e-mailadres: belangen@kbowateringen.nl

Mevrouw A.E.M. (Annelies) van der Hee-Lammers

E-mail: annelies.van.der.hee@kbowateringen.nl

Tel. 0174-295294  Mobiel: 06-18493784

 

Vrijwillige Ouderen Adviseur

Algemeen e-mailadres: voa@kbowateringen.nl

foto Petra rouss1

Mevrouw P.M.G. (Petra) Rouss-v.d. Jagt

Tel. 0174 -298075 of p.rouss@kpnplanet.nl

E-mail: voa@kbowateringen.nl

 

Webmaster

Algemeen e-mailadres: webmaster@kbowateringen.nl

De heer G.H. (Gerard) Meijer

Tel. 070 – 5118634 of 06-10919254

E-mail: gh.meijer@kbowateringen.nl

[ In totaal 2.143 maal bekeken, vandaag 1 maal ]
WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann