30 dagen zonder alcohol? – Ga de uitdaging aan!
Het is zo belangrijk om eens een keer naar uw alcoholgebruik te kijken dat we onderstaand binnengekomen bericht ook hier plaatsen. Wilt u meedoen dan kan dat met deze actie , maar vergeet ook onze eigen KBO actie drink 40 dagen niet ( vastenperiode) zie een eerder bericht of ga direct naar de Nestor waarin u alles daarover kunt lezen. direct naar Nestor
Hieronder kunt u over de actie van GGD Haaglanden lezen
Overgenomen van GGD Haaglanden:
Fris de lente in, een maandje detoxen? Wat doet een maand lang geen alcohol drinken met u? Ga nu de uitdaging aan en doe in maart mee aan IkPas.
Veel deelnemers uit 2015 gaven aan onbewust een patroon te hebben aangenomen waarbij het vanzelfsprekend was dat ze 1 of meerdere glazen alcohol per dag dronken. Door bewust een keuze te maken om wel of niet te drinken, doorbraken ze het patroon en voelden veel deelnemers zich echt beter.
Aanmelden
Durft u het aan? Schrijf u dan nu in op www.ikpas.nl(externe link). U begint op 1 maart met deze persoonlijke uitdaging.
Meer informatie
Voor vragen over IkPas in de regio Haaglanden en achtergrondinformatie kunt u contact opnemen met GGD Haaglanden via ikpas@ggdhaaglanden.nl. Meer informatie over de landelijke actie vindt u op www.ikpas.nl(externe link).
Tijdens een radio-interview op Zorgradio RAZO Delft kwamen een collega van onze afdeling Gezondheidsbevordering, een wethouder van de gemeente Westland en een deelnemer aan het woord over de campagne.
IkPas!
IkPas is een initiatief van GGD-en, Instellingen voor Verslavingszorg, het Trimbos-instituut en de Hogeschool Windesheim.
Wij wensen u veel succes met uw uitdaging!